בחירת דלפקים למשרד

דלפק הוא אחד הרהיטים החשובים ביותר עבור המשרד. היות ולבעלי עסקים ומשרדים אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, יש משמעות גדולה לרהיטים שאותם הם מציבים בחזית. בין הרהיטים הללו, הדלפק הוא בין היחידים שאמור למלא גם תפקיד פונקציונלי – ובמקביל יש לו גם תפקיד אסתטי מובהק.

לפיכך, אחת השאלות החשובות היא כיצד בוחרים את הדלפק הנכון מבין מגוון דלפקים מדגמים שונים – ולאיזה שיקולים כדאי להתייחס בעת הבחירה?

בחירת דלפקים  לפי הנוחות

כל אזור הקבלה אמור להיות נוח עבור העובדים, האורחים וקהל הלקוחות. בתוך האזור הזה, לדלפק יש את הנוכחות המשמעותית ביותר כי הוא בדרך כלל הרהיט הכי גדול. לכן מומלץ מצד אחד למקם את הרהיטים רחוק מהדלת כך שמי שיושב בחלל הקבלה לא יסבול מחדירת אוויר קר או חם, אך מצד שני להוסיף כמה שיותר כורסאות ולדאוג שהדלפק יהיה נגיש.

בחירת דלפקים לפי הפרקטיקה

דלפק צפוי מטבע הדברים לספוג לכלוך. הוא חשוף לאבק שנכנס מהדלת כאשר אנשים יוצאים ונכנסים, הוא משמש לאחסון מוצרי נייר וציוד משרדי והשימוש בו אינטנסיבי ולכן גם מלכלך. הפתרון הוא לבחור דלפק פרקטי שאותו קל לנקות במהירות – כמו למשל באמצעות מטלית לחה.

בחירת דלפקים לפי האווירה

הדלפקים במשרד קובעים איזה מסר יקבלו הלקוחות והעובדים כאשר הם ייכנסו למשרד. בעת בחירת הדלפק צריך להביא בחשבון את האופי של המשרד ואת תחום הפעילות, את המוצרים והשירותים שהוא מציע וגם את הצבעים של הלוגו. השאיפה היא ליצור אווירה נעימה שתעודד את הלקוחות לשבת בסבלנות בעמדת ההמתנה, אך במקביל תעביר להם את המסר הנכון לגבי הייחודיות של העסק מול המתחרים.

דלפק למשרד

בחירת דלפקים  לפי האיכות

בסופו של דבר, אין תחליף לדלפקים איכותיים המיוצרים מחומרי גלם מעולים. בחירה של דלפק כזה משדרגת את המשרד באופן מיידי ומשתלמת לטווח הארוך. אם רוצים לבדוק את רמת האיכות, צריך לברר מה המפרט הטכני של הדלפק וממה הוא מיוצר.

דלפק ככלי עבודה

לסיכום, בחירה נכונה של דלפקים איכותיים למשרד שלכם מתחילה בהשוואה בין רהיטים ובפריסה נוחה שלהם. בהמשך, צריך לבדוק איזה מסר הם מעבירים. ככל שהדלפק יהיה פרקטי ונקי יותר, כך הוא יוכל לבצע את תפקידו עבור המשרד והעובדים.