כיצד לבחור מעצב לדירה חדשה

כיצד לבחור מעצב לדירה חדשה

כיצד לבחור מעצב לדירה חדשה

עם רכישת דירה חדשה, בין אם מקבלן או מדייר, אחד השלבים החשובים ביותר שייגרמו לכם להרגיש באמת בבית הוא שלב עיצוב הדירה. לשם כך, תוכלו להיעזר במעצב פנים, אשר יוכל להגשים את חלומותיכם הפרועים ביותר מבחינה עיצובית ולתת אינפוט מקצועי.

מה תפקידו של מעצב פנים?

מעצב פנים הוא בעל תפקיד אשר אמון על עיצובים של חללים. מעצב הפנים מגיע מתחום של בנייה ועיצוב, מכיר חומרים שונים לעבודות שיפוץ קטנות (כמו למשל, הוספת קירות גבס או נישות) וכמו גם, מתמחה בפתרונות עיצוב פונקציונאליות ואסתטיות. מעצב הפנים לרוב יישב עם בעלי הדירה החדשה, ינסה להבין את החזון שלהם באשר לעיצוב דירתם ויציע סקיצה ראשונית של עיצוב הדירה לבעלי הדירה, אשר תגלם את טעמכם האישי והצרכים הפונקציונאליים הספציפיים שלכם.

כיצד יוצרים קשר עם מעצב פנים מקצועי?

כיום, ישנו ריבוי של מעצבי פנים בארץ בעיקר בשל מגוון רחב מאד של מכללות המציעות מסלולי לימוד לעיצוב פנים ואדריכלות. בחרו את מעצב הפנים שלכם על סמך "תיק העבודות" שלו, בו הוא יציג עבודות קודמות שעשה. כך למעשה, תוכלו גם ללמוד על הניסיון הקודם שלו. בנוסף, נסו לקבל המלצות מאנשים שנעזרו בשירות של מעצב הפנים לטובת עיצוב ביתם, כך תוכלו לקבל מידע ממקור ראשון על איכות העבודה, היחס האישי והמחיר.

מה חשוב לחפש במעצב פנים?

בבואכם לחפש מעצב פנים לעיצוב דירתכם החדשה, כאמור, חשוב מאד לחפש ניסיון- כדאי לחפש מעצב פנים שזו לא הדירה הראשונה שהוא מעצב. שנית, חשוב מאד לחפש מעצב פנים איתו יש לכם קשר אישי טוב ודינמיקה טובה, שכן, זהו אדם שלמעשה ילווה אתכם תקופה לא קצרה, כמו גם, יהיה אחראי על עיצוב ביתכם- משימה חשובה ואינטימית. בנוסף, חשוב לחפש מעצב פנים שנותן לכם תחושה של ביטחון ועליו אתם סומכים.

זה הבית שלכם – אל תתפשרו

דירה חדשה לא מעצבים כל יום! היעזרו לטובת המשימה במעצב פנים שיגרום לדירה החדשה להיות דירת חלומותיכם אליה תתעוררו באושר רב בכל בוקר מחדש.