מדפים למחסן

סוג המדפים שבהם משתמשים על מנת לאבזר ולצייד מחסנים צפוי להשפיע במידה רבה על התפוקה של העובדים, על הבטיחות ואפילו על ההכנסות. אז עם מי אפשר להתייעץ בנושא הזה ואיך בוחרים את המדפים המתאימים?הנה כל התשובות

הנושא של בחירת מדפים למחסן לא תמיד מקבל את תשומת הלב שמגיעה לו. מצד אחד, ברור שהמדפים הם אלו שמאפיינים את המחסן ואף הופכים אותו לחלל שבו ניתן להשתמש על מנת לאחסן סוגים שונים של פריטים, ציוד ואביזרים. מצד שני, לא כולם יודעים כיצד לבחור את המדפים הכי נכונים עבורם או מה בעצם ההבדל בין האפשרויות שעל הפרק.

אבל האמת היא שלבחירה נכונה של מדפים למחסן יש המון משמעות. בטווח הקצר, סוג המדפים שבהם משתמשים יקבע למשל עד כמה יהיה נוח לעובדי המחסן להגיע לכל מקום ולבצע פעולות יום יומיות שגרתיות. בטווח הבינוני, לאיכות ולעמידות של מדפים למחסן יש השפעה על הבטיחות. חוץ מזה, מדפים למחסן קובעים האם הלקוחות יראו את כל המוצרים ואיזה מהם הם יבחרו לקנות.

פרמטרים לבחירת מדפים למחסן

החדשות הטובות הן שיש שיקולים אובייקטיביים שבהם אפשר להשתמש על מנת להשוות בין סוגים שונים של מדפים למחסן. אם מציבים את השיקולים האלה בראש סדר העדיפויות, לא אמורה להיות בעיה למצוא את המדפים הכי טובים במחיר הכי משתלם:

א. חומרי גלם – חשוב לבדוק באיזה חומרי גלם השתמשו על מנת לייצר כל סוג של מדף. אם רוצים להבטיח עמידות גבוהה לזמן ממושך, אפשר למשל לתת עדיפות למדפי ברזל ומתכת. במידה והשיקול המכריע הוא דקורטיבי, מדפי עץ יהיו הפתרון.

ב. תקציב – רצוי גם לנצל את ההזדמנות על מנת להשוות מחירים בין סוגים שונים של מדפים למחסן. בשביל למצוא את המדף הכי טוב בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב, זה קריטי לדעת כמה פחות או יותר אמורים לשלם על מנת להשיג אותו.

ג. המלצות – כל מי שעובד בתחום המחסנים והשינוע או הלוגיסטיקה יכול לקבל המלצות על סוגים שונים של מדפים למחסן. באמצעות המלצות ניתן לדעת איזה סוג של מדף כבר הוכיח את עצמו אצל לקוחות אחרים. חוץ מזה, המלצה היא דרך מעולה להתרשם מעמידות המדף לטווח הארוך.

החשיבות של חברה איכותית ומקצועית

הדרך הכי טובה להבטיח בחירה מוצלחת של מדפים למחסן היא לבדוק איזה חברה עומדת מאחוריהם. אם החברה אמינה ומקצועית, כנראה שניתן יהיה גם לסמוך עליה בכל מה שקשור לבחירת חומרי הגלם והרכבת המדף בתוך המחסן.

הנציגים של ארד אחסון ושינוע בע"מ למשל יכולים עכשיו לתת לך את כל התשובות והשירותים הרלוונטיים. אם חשוב לך לרכז את הפתרונות תחת קורת גג אחת, כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם הצוות המיומן שלנו.