מדפי תצוגה לעסק

בעלי עסקים לא מקבלים הזדמנות שנייה להשאיר רושם ראשוני חיובי על הלקוחות שלהם. כפועל יוצא מכך, חשוב לעצב בצורה נכונה לא רק את המוצרים עצמם – אלא אפילו את המדפים שבהם משתמשים על מנת להציג אותם. איך עושים את זה? הנה כל הפרטים

מדפי תצוגה לעסק חשובים מכפי שנהוג לשער. קודם כל, רוב הלקוחות מגבשים דעה על העסק, החנות או המשרד שאליו הם נכנסו בתוך שניות ספורות בלבד. בשביל לגבש דעה מבוססת, הלקוחות בודקים לא רק את המחיר ואת האופי של השירותים והמוצרים – אלא גם את איך שהם נראים. אם המוצרים לא מסודרים בצורה מספיק אסתטית על המדף, יכול להיות שמשמעות תהיה אובדן לקוחות גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

חוץ מזה, האופן שבו בנויים סוגים שונים של מדפי תצוגה לעסק משפיע על הבטיחות של העובדים ועל הנגישות אל המוצרים עצמם. בשביל להבטיח שהמוצרים יהיו נגישים ועל מנת לדאוג שהלקוחות או העובדים יוכלו להגיע אליהם, עליהם להיות מסודרים בצורה נכונה. על הרקע הזה, אפשר להבין טוב יותר את החשיבות של מדפי תצוגה לעסק ואת הסיבות לכך שכדאי להשקיע על מנת לבחור אותם.

איך בוחרים מדפי תצוגה לעסק?

א. בחירת מדפי תצוגה לעסק לפי מסגרת התקציב – יש פערי מחירים יחסית גדולים בין סוגים שונים של מדפי תצוגה לעסק. פערי המחירים נובעים בין היתר מסוג חומרי הגלם שבהם משתמשים על מנת לבנות כל מדף, מהגודל של המדפים וכן הלאה. אז אם רוצים לבחור את המדפים הטובים ביותר, צריך לעשות את זה רק אחרי שמגדירים את מסגרת התקציב.

ב. גודל המדפים ביחס לגודל העסק – כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי מידות של מדפי תצוגה לעסק. אם רוצים להתאים את המדפים לצרכים של העסק עכשיו ובעתיד, יש לוודא למשל את הגודל והמידות שלהם. בהקשר הזה, החדשות הטובות הן שכיום ניתן לברר מראש מה הגודל של המדפים ולהתרשם מהמפרט המתואר על ידי היצרן.

ג. סוג המוצרים – כמובן שצריך לבחור את מדפי התצוגה לפי סוג המוצרים. היות והמטרה היא להשתמש במדפים בתור כלי שיווקי לכל דבר ועניין, זה חשוב שהם ייראו טוב וגם יתאימו למוצר שאותו מנסים למכור.

התייעצות עם בעלי מקצוע

הפתרון הכי טוב עבור בחירה מושכלת של מדפי תצוגה לעסק הוא להתייעץ עם בעלי מקצוע. כאשר מתייעצים עם בעלי מקצוע, יש סיכוי גבוה יותר למצוא את המדפים הכי טובים – אבל בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב.

למזלך, המומחים של ארד אחסון ושינוע בע"מ מתמחים בדיוק בפתרונות שחיפשת ומוכנים לעמוד לרשותך בהקדם.