מה עדיף, עגלה ממתכת או פלסטיק

עגלת סופר מרקט היא אחת הקניות החשובות ביותר שתצטרכו לבצע אם תחליטו להקים סופר או מרכול חדשים. השאלה הגדולה היא איזו עגלה כדאי לבחור כאשר המועמדות יהיו עגלות סופר ממתכת ועגלות סופר מפלסטיק. לכל אחת מהעגלות הללו יש יתרונות שעליהם נרחיב במאמר זה.

מה היתרון של עגלות סופר ממתכת?

עגלות סופר ממתכת אמנם נתפסות כעגלות הקלאסיות אך מעבר לעובדה שאנו רגילים אליהן, יש להן יתרון אחד בולט והיא העמידות. מדובר בעגלות חזקות במיוחד שאפילו מכה חזקה לא תצליח לפגוע בהן או לעקם אותן. גם אחרי שנים רבות של שימוש סביר להניח שהעגלות שקניתם לא יסבלו מקורוזיה, כיוון שמדבור במתכת אל חלד כמו למשל אלומיניום או ציפוי אבץ. בכל מקרה גם אם העגלה תתלכלך או תחליד מעט זה לא יפגע בעיצוב שלה באופן משמעותי אם כי יש עגלות שאינן מתוחזקות ומנוקות והן כבר נראות רע בלי קשר לסוג החומר.

מה היתרון של עגלות פלסטיק?

עגלות פלסטיק אמנם נחשבות לפחות חזקות מעגלות מתכת, אך בכל זאת העמידות שלהן יכולה להיות מספקת בהחלט. גם בסעיף זה שוב נכנסת לתמונה האיכות של העגלות ורמת ההשקעה שלכם, כאשר אפשר למצוא עגלת סופר מפלסטיק שעולה 50 שקלים והעמידות שלה תהיה בהתאם לצד עגלת סופר איכותית שתעלה 150 שקלים ותהיה חזקה ועמידה לאורך זמן. עם זאת, יש לעגלות סופר מפלסטיק מיתרון אחד בולט והוא העיצוב. עגלות סופר מפלסטיק יכולות להגיע בכל צבע שהוא כאשר העניין הזה אצל עגלות ממתכת הוא סיפור עצוב שמוגבל לצבע אחד בלבד, צבע כסוף מתכתי.

איזו עגלה יותר זולה?

כשאנו בוחנים את העניין המספרי , אחד השיקולים החשובים ביותר של כל עסק בניית המוצרים והפריטים שלו, אנו מבינים כי יש יתרון ברור לעגלות סופר מפלסטיק. בעוד עגלת סופר מפלסטיק יכולה לעלות בין 50 ועד 150 שקלים, עגלות סופר מתכתיות יעלו בין 150 ועד 400 שקלים. כמובן שיש השפעה גם לאיכות העגלה ולגודל שלה, הרי יש עגלות בכל מיני גדלים כולל עגלות שמתגלגלות על 2 גלגלים בלבד, אך פערי המחיר ברורים וחייבים להישקל. כמו כן חשוב לזכור כי שתי העגלות עמידות לאורך זמן ואין תחליף לסקר שוק שיסביר לכם מהן האפשרויות והמחירים העדכניים בשוק.

להתאים את העגלות לסופר

כמו שכבר אפשר להבין עד כה, הבחירה בין עגלות סופר מפלסטיק לעגלות סופר ממתכת אינה כה ברורה והיא שאלה שחייבת להישאל בהתאם לפרמטרים נוספים. מה התקציב של הסופר, כמה עגלות עליו לקנות, האם הוא רוצה למתג את עצמו בצבע של לוגו הסופר או שהוא רוצה מראה יותר סולידי ורציני וכן הלאה. ההתאמה של העגלות לסופר חשובה מכדי שהיא תהיה שאלה מספרית או שאלה של עמידות בלבד.