סדר במחסן עם פתרונות מידוף למחסן ביתי

אחרי שרכשתם מחסן אתם בוודאי מצפים לקבל את הסדר והארגון המושלמים, אך עם זאת יכול להיות שאחרי זמן מה גם המחסן יהפוך לבלגן ואתם לא תבינו איך זה קרה. מלא דברים שנמצאים על הרצפה, אתם לא מצליחים למצוא שום דבר ונראה כאילו נכשלתם במשימה. אל תתייאשו כי מדפים למחסן יפתרו לכם את כל הבעיות.

המדפים שיעשו לכם סדר בחיים

מדפים יכולים לעשו תסדר בכל מקום ויש לכך סיבה טבעית. העניינים שלנו רואות בשורה די בקלות וכשכל המוצרים והפריטים שאנו מאחסנים מסודרים בשורות, אנו מקבלים יכולת הרבה יותר קלה לשלוט בהם ולהבין מה נמצא איפה וכמובן לסדר הכול בסדר הגיוני. ניתן לסדר ספרים לפי ה-א' ב', ניתן לסדר בגדים לפי בני המשפחה וכמובן לפי סוגים או לפי עונות וניתן גם לסדר את המוצרים עצמם לפי גודל כך שזה ייראה טוב יותר. יש כמה פתרונות מידוף שכדאי שתכירו כדי לייעל עוד יותר את הסדר שאתם רוצים לקבל.

סדר במחסן עם פתרונות מידוף למחסן ביתי

  • המחסן הביתי שלכם יכול להיות מקום הרבה יותר מסודר וגם הרבה יותר מרווח לאחסון נוסף אם רק תבחרו במדפים למחסן שיסדרו לכם את המציאות הזו, ולמדפים האלו קוראים מדפים מודולריים. מדפים מודולריים אינם נתלים על הקיר אלא מגיעים כיחידות מדפים שלמות. היחידות האלו נישאות מלמטה עד למעלה וכך ניתן לאחסן גם לגובה. נכון שהמחסן שלכם לא בגובה רב אך גם בגובה ממוצע של שלושה מטרים ניתן לאחסן לא מעט חפצים.
  • מדפים מודולריים צריך לבחור בחוכמה. הוא אמנם יעשה לכם סדר אך רק אם תבצעו את הבחירה שמותאמת עבורכם. למשל, אם יש לכם מחסן רחב מאוד ויש צד אחד שלא בשימוש, תבחרו מדפים שיתאימו לכל הרוחב הזה וכך יהיה לכם הרבה יותר פשוט להתמודד עם כל המוצרים לאחסון וכל שאר המחסן יהיה פנוי לגמרי.

מדפי הקומפקטוס נכנסים לתמונה

אם יש לכם הרבה פריטים לאחסן, יכול להיות שמה שאתם צריכים אלו הם מדפי קומפקטוס. מדפים אלו חוסכים במקום בצורה הכי טובה שיש כאשר במקום מרווחים למען המעברים ביניהם, יחידות המדפים צמודות זו לזו ונפתחות רק לפי היחידה שאתם צריכים.