סוגי מדפים מומלצים לעסק

אם הינכם בעלים של חנות או עסק כלשהו, אתם בוודאי מודעים לחשיבות של מדפים איכותיים אשר יהיו מותאמים באופן מושלם לצרכים שלכם ולסוג המוצרים שאתם מספקים. על מנת אכן להשיג זאת, עליכם להתקשר עם חברה אשר מציעה סוגי מדפים מגוונים, כאלה שניתן להתאים באופן אישי לכל לקוח ולקוח. כדאי לכם להתייעץ עם מומחים ולהכיר את הסוגים השונים של מדפים לחנויות ועסקים- להלן סקירה של כמה מסוגי המדפים היותר איכותיים שתוכלו לרכוש;

מדפי תצוגה

סוג המדפים הראשון שאותו נציג, שם דגש רב על נראות ואסתטיקה. מדפים אלו משמשים לצרכי הצגת סחורות ומוצרים שונים בצורה מסודרת ונעימה לעין והשימוש בהם נפוץ במגוון רחב של בתי עסק כגון מרכולים, סופרמרקטים, חנויות בגדים ואופנה, חנויות כלי בית ועוד. המדפים האיכותיים ביותר בקטגוריה הם אלו העשויים מפלדה, שכן הם מאפשרים נשיאת משקל רב, ללא בעיה מיוחדת. ניתן להזמינם במגוון רחב של צבעים ובכך להשיג את הקונספט העיצובי הרצוי. מומלץ לשלב את מדפי התצוגה עם אלמנטים משלימים כגון גבים, פתחים ליישום חוצצים וכמו כן, עמודים מחורצים שיעזרו לקבוע את המרווח בין כל זוג מדפים בצורה קלה ונוחה.

מדפי מחסן

עוד סוגי מדפים מבוקשים ביותר הם מדפי מחסן, אשר משמשים לצרכי אחסון ושליפה מהירה. מדפים אלו הינם חזקים ביותר ונועדו לעמוד במשקלים בינוניים עד כבדים מאוד. גם מדפים אלו עשויים מפלדה, אך בשונה ממדפי התצוגה האלגנטיים ובעלי הקווים המינימליסטיים, כאן מדובר בפלדה עבה מאוד. ניתן לבחור מבין מגוון רחב של מדפי מחסן כך שיכולת ההתאמה למחסן הספציפי שלכם תהיה מושלמת. זהו היבט חשוב מאוד, על מנת שיתאימו לנשיאת המוצרים והסחורות מבחינת גובה ועומק. ניתן אף להטמיע אפשרויות שליפה נדרשות כגון FIFO, LIFO ולהשתמש במערכות מודולריות.

מדפי רשת

מדפי הרשת נולדו בשל הצורך באפשרות אחסון או תצוגה נוחה עבור פריטים שזקוקים לאיוורור טוב ולעיתים גם לעמוד בתנאי לחות ורטיבות. הרשת של אותם מדפים עשויה מרצועות של פלדה שמצופה בסגסוגת של כרום-ניקל, כך שהמרווחים בין הרצועות מאפשרים אוורור ומונעים הצטברות לכלוך ואבק ואילו הכרום-ניקל הופך את המדפים הללו לעמידים בפני התפתחות קורוזיה בתנאי טמפרטורות טבעיות (שלא בחדרי קירור). את מדפי הרשת נהוג להתקין בחנויות פרחים, חנויות למכירת ירקות ופירות, במטבחים מוסדיים וגם בחנויות שמציגות לראווה מוצרים של כלי בית ומתנות. יתרון נוסף של מדפי רשת הוא בכך שהם בדרך כלל קלי משקל וניתן לנייד אותם בקלות ממקום למקום.

מדפים לחדרי קירור

כל בעלים של עסק שנעשה בו שימוש בחדר קירור מודע לכך כי מדובר בחדר שהמקום הפנוי בו תמיד מוגבל מבחינת שטח ונפח. מעבר לזאת, התנאים השוררים בחדרי קירור הינם קשים וכוללים קור עז ורטיבות. זוהי הסיבה שעבור חדרים שכאלו יש צורך במדפים מיוחדים אשר גם יהיו קומפקטיים ומודולריים וגם יהיו עמידים כנגד התנאים השוררים בהם. סוגי מדפים שיספקו זאת בצורה מושלמת הם כאלה שעשויים מפלדה שמצופה בפוליפרופילן, מה שמקנה עמידות כנגד התנאים הסביבתיים הקשים. המדפים האיכותיים והמומלצים ביותר הם כאלו שעומדים בתקן SNF האמריקאי לאחסון מוצרי מזון, כשרצוי לברר גם לגבי האפשרות לשלב בהם פטנטים מודולריים שחוסכים במקום.