איך לאחסן תכולת דירה?

שירותי אחסון יכולים להתאים לבעלי דירות במגוון סיטואציות. אם למשל רוכשים דירה מקבלן ובזמן הזה שוכרים בית אחר, ייתכן שמועד מסירת המפתח יתעכב ולכן צריך לעבור לדירה חדשה בשכירות – אבל לאחסן חלק מהציוד. כמו כן, שירות כמו אחסון תכולת דירה מתאים למי שמתכננים רילוקיישן או פשוט רוצים לפנות חלק מהציוד בדירה הקיימת. בכל מקרה, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור שירות אחסון מקצועי ואמין.

בחירת שירותי אחסנה במרכז 

שירותי אחסנה במרכז מחייבים קבלת אישור מהרשות המקומית ומכבי האש. אם מתכננים לאחסן תכולת דירה, צריך לבדוק איזה רישיון עסק יש למקום, מה התוקף של היתרי הבנייה והאם יש ביטוח תכולה. כמו כן, יש מקרים שבהם משתלם לשדרג את הפוליסה הבסיסית כדי שהביטוח יתאים לשווי התכולה המאוחסנת.

איפה התכולה מאוחסנת?

כדאי לבדוק איפה בפועל התכולה מאוחסנת ולזכור שיש הבדל בין מכולות שלא מיועדות לתכולת דירה, יחידות אחסון משותפות ויחידות אחסון נפרדות או השכרת מחסן .מטבע הדברים, לכל אפשרות יתרונות וחסרונות אחרים שבאים לידי ביטוי גם במחיר. הפתרון הוא להתאים את סוג האחסון לתכולה ולהגיע לפחות פעם אחת על מנת לראות את המקום מקרוב.

הדברה ואבטחה

האחסון נועד על מנת להגן על הציוד ועל התכולה במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אם רוצים לאחסן את התכולה ולהיות בטוחים שהיא נמצאת בידיים הנכונות, צריך לתת עדיפות לשירות שכולל הדברה ואבטחה. בעזרת ההדבקה ניתן למנוע מחרקים להזיק לתכולה האישית, בעוד האבטחה נועדה למנוע פריצות ולהרחיק גנבים.

אחסון דירה

זמינות לציוד האישי

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא בכל פתרונות האחסון מאפשרים ללקוחות גישה חופשית. לפיכך, מומלץ לבדוק מה שעות הפעילות של העסק והאם הן עולות בקנה אחד עם שעות העבודה והפנאי של הלקוחות. בהמשך, כל שנותר הוא לברר לגבי המיקום והנגישות אליו.

תכולת דירה בידיים טובות

בשורה התחתונה, בשביל לאחסן תכולת דירה צריך לבחור שירות שמופעל על ידי עסק עם רישיון. לאחר מכן אפשר גם לברר איפה התכולה מאוחסנת, מי מאבטח אותה והאם התשלום כולל הדברה וזמינות גבוהה לציוד האישי.